hell-o~! Znajdujecie sie na forum klasy 1B. Prosze o kulturalne zachowanie. Oi~! ;D Głupie święta wielkanocne.... AntyRadio - Radio BEZ Zasad Rudy BP

HOME · BACK
INFORMACJE O UŻYTKOWNIKU WERMOR
Nazwa użytkownika: wermor
Funkcja: Użytkownik
Lokalizacja :

ID użytkownika: #8540
Licznik postów: 3
Zarejestrowany: 01.02.2008 10:21:04

Ostatnie logowanie: 01.02.2008 10:23:09

Użytkownik zablokowany: NIE
Użytkownik może pisać posty: TAK

Pokaż posty uzytkownika wermor

Dodatkowe informacje:


Stopka postów użytkownika:



TestHub.pl - opinie, testy, oceny